"СВЯТО МИКОЛАЯ"

Свято Миколая з особливим нетерпінням чекають всі діти, бо воно пов’язане з подарунками і гарним настроєм. Саме в цей день здійснюються найпотаємніші мрії, добрі справи і задуми.

Працівники Ізюмської центральної районної бібліотеки напередодні Дня Святого Миколая оформили для своїх маленьких читачів книжково-ілюстративні виставки «Свято Миколая» та «Серпантин зимових свят», де розміщені книжки та журнали, в яких можна знайти цікаві новорічні історії, віршики та пісеньки.

Святитель Миколай, якого люблять діти, допомагав і допомагає усім людям, не дивлячись на національність, походження та їх релігійні погляди. Мабуть тому Миколай Чудотворець користується особливою любов’ю у нашого народу, його шанують і знають в багатьох країнах світу. Саме про це і розповідають бібліотекарі своїм юним читачам, які відвідують бібліотеку, а також їм пропонують ознайомитися з книжками, розміщеними на поличках цих яскравих, майже казкових виставок.