"СЛУЖУ НАРОДУ УКРАЇНИ"

День Збройних сил України був встановлений постановою Верховної Ради України в 1993 році та святкується щороку 6 грудня — в день прийняття в 1991 році Закону України “Про Збройні сили України”.

Це молоде, але шановане в нашій державі, свято козацького бойового духу, української звитяги, національного війська нашої держави та усіх українців, які готові захищати честь і славу, свободу і суверенність рідної землі. А ще це свято всіх , хто носить погони, хто служить в українській армії і боронить міць і кордони рідної землі.

До цієї дати в Ізюмській центральній районній бібліотеці було оформлено виставку «Служу народу України», на якій представлені книги та періодичні видання, інформаційні матеріали про Збройні Сили України, події в зоні АТО.

Бібліотекарі протягом дня для відвідувачів, особливо молоді, проводили бесіди та надавали експрес – інформацію про історію створення українського війська, сьогодення Збройних сил України, реформування армії, перехід на контрактну основу.

Сьогодні на наших військових покладена неабияка священна місія - боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу. Щиро вітаємо всіх військовослужбовців з Днем Збройних Сил України. Віримо в те, що українська армія стане національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.