Творімо красу всією родиною

Народне мистецтво, яке передавалося з покоління в покоління, століттями завжди було джерелом пізнання історії та культури.

В останні роки ми все більше звертаємося до народних традицій. Радісно усвідомлювати, що вони сьогодні оновлюються, оживають. З кожним днем число людей, охочих займатися рукоділлям, зростає, і їх роботи хочеться зберегти нашим дітям, онукам.

Саме в травні місяці відзначаються свята, які розкривають наші національні традиції: День матері, Міжнародний день родини, День вишиванки.

До цих свят колективом Ізюмської центральної районної бібліотеки організовано виставку-експозицію «Руками створена краса», на якій зібрано роботи членів гуртка «Виготовлення сувенірів» Малокомишуваської ЗОШ, керівником якого є Золотарьова О.С.: вишиті серветки, картини, м’які іграшки, квіти з атласних стрічок, вироби з бісеру, плетені роботи з газетних трубочок та інш. Привертають увагу красиві картини читачки бібліотеки Л.Тамбієвої; оригінальні роботи О.Буровцевої: квіткові композиції, лялька в українському стилі; вишиті рушники, надані бібліотекарем Л.Мартовицькою, тощо.

Послухати цікаву розповідь про вишиванку, дізнатися про деякі маловідомі факти, пов’язані з цим ремеслом, а ще й помилуватися барвистими експонатами 18 травня, в День вишиванки, до бібліотеки завітали учні шкіл, для яких було проведено народознавчий урок «Творімо красу всією родиною». В кінці заходу, на згадку, діти зробили світлини.