Група "Інформаційний спротив" та проект "Лікбез. Історичний фронт" продовжують спільну акцію "Книжкова навала"

Група «Інформаційний спротив» та проект «Лікбез. Історичний фронт» продовжують спільну акцію «Книжкова навала». Мета акції – передати у східні та південні області України науково-популярну та історичну літературу задля розвіювання міфів та адекватного сприйняття як історії, так і сьогодення.

«Лікбез. Історичний фронт» – єдиний національний проект з популяризації історії України. «Історики не повинні працювати один для одного. Те, що робиться, має потрапляти до людей», – зазначив Кирило Галушко, керівник проекту «Лікбез. Історичний фронт», який приїхав на зустріч в Ізюмську ЦРБ.

Читачі, які пришли на цю зустріч, та працівники бібліотеки переглянули відеоролик та познайомилися з цікавими історичними фактами становлення Української держави.

Кирило Галушка та Віталій Носачов – історик-краєзнавець (м. Ізюм), в рамках просвітницької акції «Книжкова навала», передали до Ізюмської центральної районної бібліотеки комплект літератури серії «Історія без цензури». Сподіваємося, що ці книги зацікавлять читачів міста та району.