Свято бібліотек

19-й раз відзначила бібліотечна сім’я району своє професійне свято. Відеокліп на тему «Читач. Бібліотека. Книга» доповнив сюжетну лінію свята. Перед сільськими та шкільними бібліотекарями району виступила директор Ізюмської ЦРБ Лисаченко В. М. Шановні гості: голова Ізюмської РДА Шамрай Л.М., голова Ізюмської районної ради Дуванський С.В., заступник голови районної державної адміністрації Лесик В.Я., начальник відділу культури і туризму Рудь О.М., директор територіального центру Тюльпа О.С. - привітали зі святом та вручили грамоти найкращим бібліотекарям району за високий професіоналізм в роботі та з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек.

Слова подяки за високопрофесійне бібліотечне обслуговування громади села прозвучали також і від присутніх на святі голів Кам’янської (Задніпровська Л.С.) та Куньєвської (Мовчан С.М.) сільських рад. А голова Комарівської сільської ради Монастирська О.В. разом із бібліотекарем села Щербак Іриною та зав. клубом Красніковою Ларисою навіть прийняла участь у театралізованому гумористичному номері, присвяченому бібліотечній роботі. Образами літературних персонажів баби Палажки та баби Параски привітали своїх колег зі святом бібліотекарі сіл Олександрівка Субота Тетяна та Бугаївка Теницька Галина, а Протопоп Олена, бібліотекар с. Левківка, подарувала всім присутнім завзяту, веселу пісню-привітання.

Запрошені на свято гості та бібліотекарі перейнялися святковим настроєм, піднесеними емоціями та незабутніми враженнями.