Нові надходження книг до бібліотеки

Книжковий фонд Ізюмської ЦРБ поповнився новими книгами, які було придбано за кошти, виділені Ізюмською РДА. Література, підібрана бібліотекарями, враховує інтереси різних вікових категорій читачів. Дорослі тепер мають змогу прочитати нові твори улюблених сучасних українських авторів: В.Шкляра, В.Лиса, І.Роздобудько, С.Жадана, інш. та зарубіжних письменників: М.Зузака, Д.Кіза, С. Кінга, Дж.Мойес, С.Ахерн, інш. Бібліотека також придбала новинки, варті уваги підлітків. Їх чекають твори С. Дерманського, О.Есаулова, Й.Ягелло, Ф. Гейма, Н.Грьонтведт, інш.

Працівники центральної районної бібліотеки запрошують всіх бажаючих відвідати бібліотеку і познайомитися з новинками літератури.