/Files/images/SANY0003 стиснута.jpgАктуальними темами в роботі бібліотек Ізюмського району сьогодні є підготовка та проведення заходів до 90-річчя утворення району та 70-річчя визволення Ізюмщини від німецько-фашистських загарбників.
З цього приводу 31 січня 2013р. при центральній районній бібліотеці відбулася нарада з бібліотечними працівниками, активом ЦРБ за участю Володимира Івановича Новікова, керівника апарату Ізюмської районної державної адміністрації, Тетяни Іванівни Гончарової, начальника відділу освіти РДА, Івана Герасимовича Гончаренка, голови районної ветеранської організації. На нараді були обговорені заплановані спільні заходи, зроблений акцент на координацію роботи кожної сільської бібліотеки та на збір краєзнавчих матеріалів для підготовки та публікації нової книги про Ізюмщину.
Фахівцями ЦРБ надані консультації працівникам сільських бібліотек щодо інноваційних форм і методів проведення краєзнавчої роботи серед різних вікових категорій читачів, особливу увагу надаючи дітям та підліткам.
В рамках проведення заходів до 90-річчя утворення району на цій зустрічі була проведена презентація нової історико-краєзнавчої виставки-подорожі «Дорога довжиною в 90 років», на якій представлені матеріали по наступним розділам: «Сторінки історії розповідають», «Моя земля - і я на ній господар», «Рідного краю славетні імена», «У вінку духовної краси» та інші.
Бібліотекарі району налаштовані на кропітку, відповідальну краєзнавчо-патріотичну роботу.