Семінар-нарада бібліотечних працівників

Место проведения мероприятия:
Ізюмська центральна районна бібліотека
Описание:

При центральній районній бібліотеці 10 грудня відбувся семінар-нарада бібліотечних працівників району по статистичній звітності та плануванні роботи на наступний рік. На зустрічі були озвучені та розглянуті такі питання:

- річний план роботи бібліотек, як основа ефективного інформаційно-бібл. обслуговування сільської громади;

- патріотичні основи виховання дітей та молоді в рамках сьогодення;

- сучасний погляд на стратегію співпраці бібліотеки та сім’ї;

- проблеми формування бібліотечних фондів, їх стан та перспективи та інш.

З консультаціями виступили директор центральної районної бібліотеки В.М. Лисаченко та спеціалісти ЦРБ: Ю.Д.Копійка, Т.І. Максименко, Л.І.Мартовицька, Л.П.Капустіна.

В рамках наради для сільських бібліотекарів, як майстер-клас, було проведено годину пам’яті «Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам`ять...» присвячену Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.