Семінар-нарада бібліотечних працівників

Место проведения мероприятия:
Ізюмська центральна районна бібліотека
Описание:

11 лютого 2015 року в Ізюмській центральній районній бібліотеці відбувся плановий семінар-нарада бібліотечних працівників району «Сучасна українська дитяча література крізь призму бібліотечної роботи з дітьми», на якому розглядалися наступні питання роботи бібліотек району:

· Аналіз роботи бібліотек з дитячим читачем в 2014 році.

· Сучасна українська дитяча література та книга у дзеркалі премій та конкурсів.

· Виставкова діяльність бібліотек в роботі з дітьми: збереження традицій та інновації.

· Бібліотечна гра як творчість.

· Про результати участі ЦРБ в обласних конкурсах в 2014 році.

З консультаціями виступили директор центральної районної бібліотеки В.М. Лисаченко та спеціалісти ЦРБ: Ю.Д.Копійка, Т.І. Максименко, Л.І.Мартовицька. Також сільські бібліотекарі І.Є.Щербак (Комарівка), І.П.Панюхно (Камянка), С.С. Перевозник (Бабенково) поділилися своїм досвідом роботи з дитячим читачем.

Окремим питанням на нараді було обговорення участі бібліотек району в обслуговуванні сімей вимушених переселенців.

А найприємнішим було підведення підсумків обласних конкурсів 2014 року, в яких районна бібліотека стала переможцем і нагороджена грамотами.

Великий інтерес в сільських бібліотекарів викликало проведення електронної презентації «Візитна картка бібліотеки», яку представили працівники ЦРБ.

Завершилася нарада проведенням майстер-класу, показового заходу для бібліотечним працівників - зустріч з героями дитячих книг.