Семінар-нарада бібліотечних працівників

Место проведения мероприятия:
Ізюмська центральна районна бібліотека
Описание:
19 жовтня в Ізюмській центральній районній бібліотеці пройшов семінар - нарада бібліотечних працівників ЦРБ та сільських бібліотек району на тему: «Українська книга, бібліотека, читач: погляди на проблеми». Директором ЦРБ В.Лисаченко були підведені підсумки роботи сільських бібліотек за 9 місяців 2016 р. Відбулася співбесіда з сільськими бібліотекарями, в ході якої виступили: О. Положій, бібліотекар Студенокської сільської бібліотеки, І.Панюхно, бібліотекар Кам’янської сільської бібліотеки, О.Протопоп, бібліотекар Левківської сільської бібліотеки. Методист ЦРБ Ю.Копійка озвучила результати участі дітей-читачів Ізюмського району в обласних конкурсах та проінформувала присутніх про ІІ Обласний патріотичний форум «Віват, Україно!», який відбудеться 25 жовтня в місті Харків. На нараду були запрошені: головний бібліотекар Кабінету бібліотекознавства Харківської державної наукової бібліотеки імені В. Г. КороленкаЮліанаХодарєва з тренінгом "Медіаг19 жовтня в Ізюмській центральній районній бібліотеці пройшов семінар - нарада бібліотечних працівників ЦРБ та сільських бібліотек району на тему: «Українська книга, бібліотека, читач: погляди на проблеми». Директором ЦРБ В.Лисаченко були підведені підсумки роботи сільських бібліотек за 9 місяців 2016 р. Відбулася співбесіда з сільськими бібліотекарями, в ході якої виступили: О. Положій, бібліотекар Студенокської сільської бібліотеки, І.Панюхно, бібліотекар Кам’янської сільської бібліотеки, О.Протопоп, бібліотекар Левківської сільської бібліотеки. Методист ЦРБ Ю.Копійка озвучила результати участі дітей-читачів Ізюмського району в обласних конкурсах та проінформувала присутніх про ІІ Обласний патріотичний форум «Віват, Україно!», який відбудеться 25 жовтня в місті Харків. На нараду були запрошені: головний бібліотекар Кабінету бібліотекознавства Харківської державної наукової бібліотеки імені В. Г. КороленкаЮліанаХодарєва з тренінгом "Медіаграмотність" та методист відділу культури і туризму Ізюмської РДА Станіслав Бондаренко з доповіддю «Робочі зв'язки ізюмських і харківських бібліотек на рубежі ХІХ - ХХ століть». Бібліотекарів зацікавили виступи гостей наради своєю актуальністю та формою проведення - використання інформаційно-комунікативних технологій.рамотність" та методист відділу культури і туризму Ізюмської РДА Станіслав Бондаренко з доповіддю «Робочі зв'язки ізюмських і харківських бібліотек на рубежі ХІХ - ХХ століть». Бібліотекарів зацікавили виступи гостей наради своєю актуальністю та формою проведення - використання інформаційно-комунікативних технологій.