«Ми шануємо пам'ять героїв своїх»

«Ми шануємо пам'ять героїв своїх», таку назву має виставка-огляд воєнно-патріотичної літератури, з якою бібліотекарі центральної районної бібліотеки напередодні Дня партизанської слави ознайомили своїх читачів. Представлена література розрахована на різні вікові категорії читачів – від молоді до людей поважного віку. Для юнацтва була проведена година історії «Партизанськими шляхами України» з використанням книг та періодичних видань, де особливу увагу бібліотекарі Мартовицька Л. та Тищенкова М. приділили матеріалу про партизанський рух на Ізюмщині. Захід пройшов змістовно і пізнавально, бо пам'ять про всенародну боротьбу в тилу ворога в роки Великої Вітчизняної війни є прикладом мужності і героїзму для дітей і молоді.