«В ній людства мудрість зібрана земна»

Відповідно до Указу Президента України вже понад десять років поспіль 30 вересня в Україні традиційно відзначається професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек.
Напередодні, 28 вересня, Ізюмська центральна районна бібліотека також відсвяткувала цей день. «В ній людства мудрість зібрана земна» таку назву мала зустріч бібліотекарів районної централізованої бібліотечної системи, представників влади, районного відділу культури та найактивніших читачів.
Кращі бібліотекарі системи були відзначені грамотами РДА, подяками та подарунками.
Свято було наповнене музичними вітаннями, гуморесками та театралізованими виступами.