«Муза Серебряного века»

8 жовтня виповнилося 120-років від дня народження Марини Іванівни Цвєтаєвої. До цієї дати працівники Ізюмської центральної районної бібліотеки підготували літературну відео композицію «Муза Серебряного века», яка була проведена 10 жовтня та 17 жовтня для учнів Ізюмської ЗОШ №5, бібліотечних працівників району та учнів гімназії №3. Яскрава творчість відомої поетеси високо цінувалася сучасниками і цінується читачами сьогодні за тверду громадянську позицію та патріотизм. Бібліотекарі розповіли про найважливіші події трагічного життя поетеси, про її особливе відчуття світу, яке вона відобразила в своїх віршах, наповнених романтичним максималізмом, самотністю, любов’ю та приреченістю. На зустрічі прозвучали вірші Марини Цвєтаєвої, пісні, демонструвалися відео інсталяції, які не залишили всіх присутніх байдужими. Аудиторія, де проходив захід була прикрашена декоративними елементами інтер’єру, що перенесло читачів в період того часу.