«Хай буде мир у нашій рідній Україні»

21 вересня в усьому світі відзначають День Миру – день глобального припинення вогню та відмови від насильства.Цього року відзначення Дня Миру набуло особливого значення, адже наша країна перебуває у стані війни. В цей день в школах, гімназіях та інших закладах проводяться різноманітні заходи в підтримку миру. Не залишилася осторонь і Ізюмська центральна районна бібліотека, яка організувала та провела для своїх читачів інформаційно-бібліотечну годину «Хай буде мир у нашій рідній Україні».Перед присутніми виступили директор ЦРБ В.М.Лисаченко, завідуюча відділом обслуговування С.І.Корнієнко, бібліотекар М.Є.Тищенкова та провідний бібліограф Т.І.Максименко. Мета заходу – виховання у дітей та молоді патріотичних почуттів, гордості за Батьківщину, розвиток людяності, милосердя, співчуття та виховання бажання жити у мирі та злагоді.Дітей ознайомили з історією започаткування цього свята, символами миру – Дзвоном миру та голубом миру, продемонстрували відео кліпи на дану тематику та ознайомили з збіркою віршів місцевих поетів «Музи проти гармат» про мир та про наш край.Бібліотекарі презентували для своїх читачів яскраво оформлені книжкові виставки «Єднаємося заради миру», «21 вересні Міжнародний день миру» Родзинкою заходу була участь у акції «Дітям світу – сонце й мир», в ході якої присутні на запропонованих моделях дитячої долоньки написали свої побажання всім дітям Землі. Ці долоньки експонуються в читальній залі бібліотеки.