Подорож-гра «Мандрівка в космос»

Літо – найулюбленіша пора всіх дітей. А ще літо – це пора канікул, це початок роботи літніх пришкільних оздоровчих таборів, де діти набираються сил, весело проводять час, ходять на екскурсії. Бібліотекарі Ізюмської центральної районної бібліотеки особливо раді бачити маленьких читачів у себе в гостях в цей період, коли їх не тільки обслуговують книгою, а й організовують для них цікаве і змістовне дозвілля. Так, 8 червня, для учнів початкових класів бібліотекарі провели екскурсію по своїй бібліотеці та подорож-гру «Мандрівка в космос». В ігровій формі діти дізналися про те, що представляє із себе наш Всесвіт. Бібліотекарі розповіли їм про те, як люди навчилися літати в космос, про першого космонавта Землі - Юрія Олексійовича Гагаріна. Малеча мандрувала планетами Сонячної системи, знайомилась з сузір'ями, грала в рухливі ігри, відгадувала загадки.А наприкінці зустрічі, бібліотекарі познайомили школярів з літературою на космічну тему.