«Україна – це ми!»

В Ізюмській центральній районній бібліотеці продовжує діяти програма літніх читань «Книжкове літо». Завдяки активній роботі працівників бібліотеки для дітей організовуються різнопланові заходи, під час яких читачі не лише розважаються, але й отримують нові знання. Так, 17 червня, в черговий раз для маленьких читачів бібліотеки було проведено гру-вікторину «Україна - це ми», мета якої – формування любові до своєї Батьківщини. Зустріч пройшла у веселій пізнавально-ігровій формі. Діти активно приймали участь у різноманітних конкурсах: читали скоромовки, продовжували прислів’я, складали вірші про національні та народні символи, про українську мову, відповідали на питання з історії України. Цікавим сюрпризом для малечі стало місце проведення. Захід було організовано біля бібліотеки, на свіжому повітрі, що додало дітям гарного настрою та кмітливості. Бібліотекарі креативно підійшли до оформлення місця заходу. Яскраво прикрашена територія біля бібліотеки надавала святковості: виставка книг та народних символів України, повітряні кульки, фотовиставка з проведених протягом року заходів для дітей-читачів. Елементи української символіки прикрашали вбрання ведучих – провідного методиста Копійки Юлії та провідного бібліографа Максименко Тетяни. По закінченню зустрічі діти побажали на свої руках намалювати головний національний символ України – прапор та на підтвердження своєї любові до Батьківщини дружно вигукнули девіз заходу «Україна – це ми!».