До дня Конституції

28 червня щорічно в Україні відзначається державне свято – День Конституції. До цієї дати в читальній залі Ізюмської центральної районної бібліотеки оформлено тематичну книжкову виставку «Конституція – наш спільний крок до майбутнього» та в відділі дитячого обслуговування пізнавально-патріотичну виставку «Моя країна - Україна». На виставці «Конституція – наш спільний крок до майбутнього» представлені видання про тлумачення Основного Закону, забезпечення прав і свобод людини і громадянина в нашій країні. Читачі мають можливість не тільки ознайомитися з Конституцією України, але й нормативно-правовими актами, які її доповнюють та юридичною літературою.Особливої уваги заслуговує пізнавально-патріотична виставка «Моя країна - Україна», яка розповідає маленьким читачам про Україну, державні символи, історію створення та прийняття Конституції України, про рідну мову. Література, яка представлена на виставці виховує у дітей усвідомлення себе, як невід’ємної частини українського народу, любов до рідної країни, почуття патріотизму.Напередодні свята бібліотечні працівники презентували виставки своїм юним читачам.