"Нам пам'ять серця не дає спокою"

Одним з найголовніших засобів навчання є книга. Саме тому, 26 жовтня учні 8-9 класів Крамарівської загальноосвітньої школи, на чолі з вчителями О.М. Григор’євою та С.Б. Маліченко відвідали Ізюмську центральну районну бібліотеку. Познайомитися з каталогами, книжковим фондом, діючими виставками та новинами бібліотеки школярам допомогли бібліотекарі відділу обслуговування Ю.Д.Копійка, Л.І.Мартовицька та С.І. Корнієнко. Діти відвідали читальний зал, абонемент та інтернет-центр.
Екскурсія була проведена напередодні Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників, а тому до цієї дати бібліотекарі підготували та провели для своїх гостей годину патріотичного виховання «Нам пам’ять серця не дає спокою». Цей день назавжди залишиться в пам’яті нашого народу. Уславлення воїнів- переможців, вшанування пам'яті мільйонів полеглих за визволення української землі є основною метою даного заходу.
В ході екскурсії учні отримали для себе багато нової та пізнавальної інформації.