«Україна – суверенна держава»

16 липня 1990 року Верховна Рада Української РСР прийняла важливий політичний і правовий акт – Декларацію про державний суверенітет України. Відтоді в літописі нашої держави розпочалася нова сторінка, новий відлік часу – епоха утвердження України як самостійної та незалежної країни.До 25-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України в Ізюмській центральній районній бібліотеці розгорнуто книжкову виставку «Україна – суверенна держава» із циклу тематичних експозиційних заходів на відзначення ювілейних дат. Змістове наповнення виставки розкриває питання самовизначення української нації, народовладдя, державної влади, громадянства, територіальної цілісності, економічної самостійності та культурного розвитку держави.Користувачі бібліотеки мають змогу ознайомитися з текстом Декларації про державний суверенітет України, матеріалами з історії прийняття документа, книгами з історії та сучасності України, таким як: «Держава. Ілюстрована історія України», «Ілюстрована історія України» Грушевський М., «Події що змінили Україну» Зубков С., «Честь України» Белебеха І., «Історія України. Сучасне бачення» Остафійчук В. та ін. Під час роботи виставки в бібліотеці проходитимуть бесіди та огляди літератури. Ознайомитися з виданнями, представленими на виставці, Ви можете завітавши до читальної зали бібліотеки з 15 по 22 липня.Також нагадуємо, що в бібліотеці діє куточок «Інформація для вимушено переміщених осіб (ВПО)», де представлені інформаційні листи – дорожня карта, шлях переселенця, допоможемо переселенцям разом та журнальні і газетні статті на допомогу ВПО.