До Дня Прапора та Дня Незалежності України

Ізюмська центральна районна бібліотека активно відзначила День Прапора та День Незалежності України. В рамках відповідних заходів підготовлені та презентовані тематично-книжкові виставки: «Єднаймося заради миру», «Свято виміряне поколіннями», «Моя країна - Україна», краєзнавчі виставки-експозиції «Ізюмщино моя, ти одна, як життя» та «Край мій – гордість моя» та фото вернісаж «Україна – це ми».Серед інноваційних заходів хочеться відмітити цикл бібліотечних радіопередач за темою «Вічні цінності», які прозвучали для слухачів Ізюмщини протягом липня-серпня 2015 р. В даний цикл увійшли інформаційні виступи директора центральної районної бібліотеки В.Лисаченко: «Обереги нашого життя»; «В дзеркалі слова»; «Символи народу України»; «Патріотизм – як основа розквіту та перемог», «Одна душа-одна країна» та інші.Слід відмітити, що дня незалежності України, в селах Ізюмскьго району, таких, як Бабенково, Довгеньке, Комарівка, Куньє, Кам’янка, Капитолівка, Студенок, Червоний Шахтар та інш. організовано пройшли Дні Села, в підготовці та проведенні яких приймали участь бібліотекарі даних сіл. Складовими програми цих заходів були виставки робіт сільських умільців, в тому числі і дітей та книжкові краєзнавчі виставки.