День захисника України

14 жовтня в день Покрови Пресвятої Богородиці, в День українського козацтва та день створення УПА ми вперше святкуємо День захисника України. Це свято тих, хто сьогодні захищає Україну, а також - нагода згадати звитяги нашого народу, які були в минулому. В рамках відзначення цього свята в читальній залі Ізюмської центральної районної бібліотеки з 9 жовтня діє виставка-привітання «Зі святом Вас, захисники Вітчизни», на якій представлена література з історії українського війська древніх часів, періоду козацтва та сучасності. Напередодні, 12 жовтня, бібліотекарі провели для своїх молодих читачів урок громадянст14 жовтня в день Покрови Пресвятої Богородиці, в День українського козацтва та день створення УПА ми вперше святкуємо День захисника України. Це свято тих, хто сьогодні захищає Україну, а також - нагода згадати звитяги нашого народу, які були в минулому.В рамках відзначення цього свята в читальній залі Ізюмської центральної районної бібліотеки з 9 жовтня діє виставка-привітання «Зі святом Вас, захисники Вітчизни», на якій представлена література з історії українського війська древніх часів, періоду козацтва та сучасності. Напередодні, 12 жовтня, бібліотекарі провели для своїх молодих читачів урок громадянства «Україна є, Україна буде». Мета заходу – військово-патріотичне виховання дітей та молоді, популяризація героїчних вчинків військовослужбовців Збройних Сил України.Ведучі заходу С.Корнієнко та М.Тищенкова розповіли про розвиток українських військових формувань від часів Руси-України й дотепер. Присутні переглянули відеокліпи про розвиток та становлення української армії. В ході заходу учням нагадали імена героїв АТО, особливу увагу приділили нашому земляку Сергію Гончаренко, який загинув, виконуючи свій військовий обов’язок. ва «Україна є, Україна буде». Мета заходу – військово-патріотичне виховання дітей та молоді, популяризація героїчних вчинків військовослужбовців Збройних Сил України. Ведучі заходу С.Корнієнко та М.Тищенкова розповіли про розвиток українських військових формувань від часів Руси-України й дотепер. Присутні переглянули відеокліпи про розвиток та становлення української армії. В ході заходу учням нагадали імена героїв АТО, особливу увагу приділили нашому земляку Сергію Гончаренко, який загинув, виконуючи свій військовий обов’язок.