Обласний патріотичний форум «В граніті, в бронзі, у серцях…»

21 жовтня поточного року ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей» за підтримки Департаменту культури і туризму Харківської облдержадміністрації спільно з КЗ «Обласний організаційно-методичний театрально-концертний центр» для дітей-читачів бібліотек області провели патріотичний форум «В граніті, в бронзі, у серцях…», приурочений до 70-ої річниці завершення Другої світової війни та перемоги над нацизмом у Європі. Програма Форуму передбачала цілу низку цікавих заходів, серед яких: флеш-моб «Єдина Україна», патріотичний body-art «Я люблю Україну». Діти взяли участь у міні-конкурсах, літературно-тематичних майданчиках, пізнавально-ігровому квесті. В рамках форуму для дітей відбувся показ вистави зразкового театру «Тимур» («Таємниця кілець, або Як усе починалось»).Ізюмський район, на чолі з методистом центральної районної бібліотеки Копійкою Ю.Д., представляли читачі Капитолівської сільської бібліотеки Курилов Владислав та Левченко Максим, які прийняли активну участь в творчих заходах: пісочна анімація, майстер-клас від представників Національної скаутської організації України «Пласт» міста Харків. Хлопці також поспілкувалися та сфотографувалися з військовослужбовцями – учасниками АТО, які були запрошені на захід. Бійці побажали дітям миру та добра.Всі учасники патріотичного форуму отримали велике задоволення та позитивні емоції від проведеного дійства. Окрім вражень від заходу, діти також зрозуміли, що Україна – це їх спільний дім. Дійсно, такі заходи змушують кожне серце битися в унісон, та глибше усвідомлювати, що є для кожного з нас Батьківщина.