Пізнавально-ігровий захід "Острівець безпеки від бібліотеки"

18 листопада на цікавий пізнавально-ігровий захід "Острівець безпеки від бібліотеки" до Ізюмської центральної бібліотеки завітали молодші школярі. В ігровій формі бібліотекарі нагадали дітям правила безпечної поведінки вдома, надворі та на дорозі. Діти дізналися багато нового про поведінку з незнайомими людьми, безпечне користування побутовими електроприладами, про наслідки необережного поводження з вогнем та правила дорожнього руху. Як завжди на дітей чекали розваги: відгадування загадок, участь у вікторинах та іграх. Не зважаючи на юний вік, школярі дуже добре впоралися з поставлепізнавально-ігровий захід "Острівець безпеки від бібліотеки"ними завданнями. З великим задоволення діти передивились мультфільм по віршу С.Маршака «Пожежа», «Зай і Чик» та повчальні відеоролики про безпечну поведінку. Учні пообіцяли завжди виконувати такі важливі правила поведінки.