Година громадянства «Україна – територія гідності і свободи»

Згідно Указу Президента України 21 листопада визнано Днем Гідності та Свободи. Напередодні, 20 листопада 2015 року, до цієї дати в Ізюмській центральній районній бібліотеці для учнівської молоді та дорослих читачів було проведено годину громадянства «Україна – територія гідності і свободи». Мета заходу — це збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичгодину громадянства «Україна – територія гідності і свободи». них цінностей людини та її європейського вибору нашої держави. Відкрила захід директор бібліотеки В. Лисаченко, яка в своєму вступному слові зазначила що українці гідні жити у вільній демократичній державі. Перед присутніми виступила відома ізюмська поетеса Т. Гребенюк, яка зачитала свої патріотичні вірші, присвячені подіям на Майдані. На заході були присутні працівники юстиції. Учасники заходу з особливим хвилюванням переглянули кадри документальної хроніки про події на київському Майдані Незалежності у 2013 – 2014 рр. В рамках заходу було оформлено книжково-тематичну виставку, на якій представлені видання висвітлюють революційні події у сучасній Україні періодів Майдану 2004-го та Майдану 2014 років. Підготували і провели захід завідуюча відділом обслуговування С.Корнієнко, провідний бібліограф Т.Максименко та бібліотекар М.Тищенкова.