«Не розгубитися в житті»

5 грудня офіційно проголошено Міжнародним днем волонтерів. Кожного року волонтери нашого району відзначають цю подію. 21 листопада 2012 року в приміщенні Ізюмської центральної районної бібліотеки відбулася зустріч з цими «особливими» людьми. «Не розгубитися в житті» таку назву мало свято, на яке зібралися майже всі волонтери Ізюмщини, ветерани, голови ветеранських організацій. Для них звучали теплі, проникливі слова подяки, побажання здоров’я, терпіння, наснаги в їх непростій, але дуже потрібній роботі. Звучали музичні номери у виконанні саксофоніста Д. Ріпака, учасників хору «Ветеран» та директора районної бібліотеки Валентини Миколаївни Лисаченко, яка була також ведучою свята. Партнером заходу виступила районна ветеранська організація на чолі з її головою Гончаренко І.Г., який назвав активістів волонтерського руху нашого краю: Хижняк О. Й. (с. Капитолівка), Бережну Р.О. (с. Червоний Оскіл), Захарченко Л.М (с. Комарівка), Стужко О.Д. (с. Заводи), Казюту Г.О. (с. Бугаївка), Кужель П.І. (с. Вірнопілля), Николенко М.В.(с. Іванчуківка), Коротку В.А. (с. Кам’янка). Всі відзначені, за свою безкорисливу та віддану роботу, були нагороджені подяками та подарунками. Присутнім був також представник районної влади - заступник голови райдержадміністрації Тертишний В.В.
Самі ж волонтери під час зустрічі розповіли себе, про те, що спонукало їх зайнятися волонтерською діяльністю, поділилися своїми враженнями і думками щодо стану розвитку волонтерського руху на Ізюмщині.
В рамках заходу працівники бібліотеки оформили книжкову виставку «Безкорисні подвиги людей», на якій представлені матеріали про волонтерський рух в нашому краї.
Зустріч пройшла в теплій, дружній, доброзичливій атмосфері і стала незабутньою для кожного з присутніх.