«Заклади культури в реформі місцевого самоврядування. Ризики та можливості»

2 грудня 2015 року Ізюмська центральна районна бібліотека прийняла участь у черговому вебінарі від Харківського регіонального Офісу реформ. Тема: «Заклади культури в реформі місцевого самоврядування. Ризики та можливості»Вебінар проводився в рамках проекту USAID «ДІАЛОГ» Асоціації міст України у співпраці з програмою IREX «Бібліоміст». На вебінарі, який проводився в приміщенні Харківської обласної наукової універсальної бібліотеки були присутні представники наступних організацій: Харківський регіональний Офіс з підтримки реформи місцевого самоврядування та децентралізації повноважень органів виконавчої влади; Харківське регіональне відділення Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України»; Департамент культури Харківської обласної державної адміністрації; Харківська обласна універсальна наукова бібліотека.Зі сторони Ізюмської центральної районної бібліотеки на заході була присутня уповноважена особа від районної ради А. С. Голубнича.Участь у вебінарі прийняли 28 районних, міських та сільських бібліотек Харківської області. Даний захід продовжив серію заходів, спрямованих на підвищення обізнаності мешканців області у процесах реформи місцевого самоврядування та підвищення їх особистої активності у даному процесі. Свою думку та пропозиції організаторам та учасникам висловила директор Ізюмської ЦРБ В.Лисаченко.