Презентація книги «Місячна соната війни»

Патріот. Громадянин. Читач. Пріоритетним напрямком роботи Ізюмської центральної районної бібліотеки та сільських бібліотек району є національно-патріотичне виховання читачів, особливо дітей та молоді. Тому, 4 грудня, напередодні Дня збройних сил України, в центральній районній бібліотеці відбулась семінар-нарада, в рамках якої, як майстер-клас для сільських бібліотекарів, була проведена презентація книги «Місячна соната війни». Герої збірки - бійці на передовій, переселенці презентація книги «Місячна соната війни». із зони АТО, чиновники та пересічні українці. Тут – їхні долі, часом перевернутий світогляд, пошук істини. На захід також була запрошена учнівська молодь, для якої тема патріотизму особливо важлива і потрібна сьогодні. Про це говорили ведучі Ю.Копійка, Л.Мартовицька, Т. Максименко. Участь у презентації взяла ізюмська поетеса Тетяна Гребенюк, яка є співавтором збірки. Вона продекламувала свої нові вірші, присвячені подіям в Україні. Директор центральної районної бібліотеки В. Лисаченко в своєму виступі акцентувала увагу на посиленні організації роботи бібліотек серед громади села по національно-патріотичному вихованню в наступному році. В ході наради для присутніх було також продемонстровано фото-презентацію про роботу ЦРБ та сільських бібліотек району по національно-патріотичному вихованню населення. Дана фото-презентація нещодавно була представлена в Харківській обласній універсальній науковій бібліотеці і стала своєрідним звітом бібліотек Ізюмщини по даному напрямку.