Майстер-клас «Зимові дива»

Новий рік – найулюбленіше і найбільш очікуване свято для всіх. А напередодні свят всі мріють про чудеса, особливо діти. Бібліотекарі Ізюмської центральної районної бібліотеки пропонують не чекати дива, а створити його власноруч. Вони переконані, що для цього потрібне лише бажання, фантазія та гарний настрій. Саме тому напередодні новорічних свят для своїх молодших читачів працівники бібліотеки провели майстер-клас «Зимові дива» з техніки малювання на манці та виготовлення новорічної листівки за допомогою манної крупи. Ведучі підготували для дітей кольоровий папір, клей, манку. Бібліотекар Мартовицька Л. І. порадила, як крок за кроком із простих матеріалів зробити чудовий зимовий малюнок власноруч, що діти із задоволенням і зробили. І ось вже на столі чудова композиція із зимових малюнків!Діти також ознайомилися з книжково-ілюстративною виставкою «Зимові свята та обряди», на якій розміщено багато цікавої інформації про новий рік. Вони з задоволенням сфотографувалися біля новорічної ялинки.Юні читачі подякували бібліотекарям за майстер-клас, за можливість гарно провести час в бібліотеці, а ведучі заходу Копійка Ю.Д та Мартовицька Л.І. підтримали їх бажання пізнавати та творити! Усі учасники майстер-класу отримали невеличкі призи.