«Герої Крут - ніхто не забутий»

Бій під Крутами – це героїчна і водночас трагічна сторінка нашої історії, а 29 січня увійшло в українську історію як день пам’яті мужніх героїв, що душу й тіло поклали за самостійність, волю та незалежність України.З метою ознайомлення читачів з тими трагічними подіями та виховання патріотизму, любові до нашої рідної країни з 26 січня в Ізюмській центральній районній бібліотеці діє книжкова виставка – вшанування «Герої Крут - ніхто не забутий». На виставці представлені книги «Крути. Січень 1918 року: документи, матеріали, дослідження», «Героїка трагедії Крут», «Бій під Крутами» тощо. З них читачі можуть дізнатися про подвиг більше 300 молодих патріотів, які у 1918 році в нерівному бою з більшовицькими військами полягли за незалежність України. Вони були студентами Київського університету Святого Володимира та учнями Кирило-Мефодіївського братства. Виставку доповнюють матеріали з періодичних видань: «Урядовий кур’єр», «Слобідський край», «Культура і життя».Подвиг українських юнаків під Крутами навічно залишиться символом честі для майбутніх поколінь.