ПОЕТИ РІДНОГО КРАЮ. До 80-річчя від дня народження І.Є. Мірошниченка

В роботі бібліотек Ізюмщини значне місце займає популяризація творчості поетів і письменників рідного краю. Їхня творча спадщина - це наш духовний скарб.

11 вересня мало б виповнитися 80 років від дня народження ізюмського поета – Івана Єгоровича Мірошниченка. До цієї ювілейної дати центральна районна бібліотека провела для своїх читачів літературно-музична композиція «Я недаремно прожитим вважаю кожен прийдешньому відданий день». У читальному залі зібралися сільські бібліотекарі, місцеві аматори пера, вже визнані поети та письменники Ізюмщини, користувачі бібліотеки - шанувальники поезії. Ведучі заходу, директор ЦРБ В.Лисаченко та голова літературного об’єднання «Слово» М.Калюжний, ознайомили присутніх з біографією та творчістю лауреата муніципальної премії імені Олександра Олеся Івана Єгоровича Мірошниченка.

Спогадами про знайомство та спілкування з цією талановитою людиною поділилися ізюмські поетеси Ольга Садкова, Тетяна Підгорна. Про цікаві факти з життя поета повідав член НСЖУ Іван Шевченко. Вірші ювіляра, а також свої вірші, присвячені І.Мірошниченко зачитали колеги по письму Т.Гребенюк, М. Калюжний. Працівники бібліотеки підготували фотопрезентації та музичні відеокліпи про життя та творчість Івана Єгоровича.

Зацікавила гостей заходу виставка-портрет «Поговоримо з долею на «ТИ»!», де присутні мали змогу ознайомитися з поетичними збірками І.Мірошниченка, газетними матеріалами, зібраними бібліотекарями в папку протягом багатьох років.