ДО 150-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ М. ГРУШЕВСЬКОГО

29 вересня цього року Україна відзначає 150-річчя від дня народження видатного українського державного та політичного діяча, Голови Центральної Ради Української Народної Республіки Михайла Грушевського. Саме з його діяльністю пов'язані ідеї відродження української культури і науки, історичної свідомості й національної гідності народу.

Творча спадщина Михайла Грушевського налічує не лише близько двох тисяч публіцистичних і наукових праць з історії України, її літератури і культури, але також і численні архівні і, зокрема, епістолярні роботи, що є багатющою скарбницею думок і практичного досвіду з різних питань розбудови української держави, які є актуальними у наш час.

До цієї дати працівники Ізюмської центральної районної бібліотеки підготували та провели для своїх читачів хвилину історичної пам’яті: «В його серці жила Україна». Міні захід пройшов біля книжкової виставки «Апостол української ідеї», присвяченої життю, творчості та громадській діяльності М.Грушевського.

Бібліотекарі ознайомили присутніх з біографією видатного українця та презентували читачам книги, які допоможуть пізнати М.Грушевського як політика, і літературознавця, соціолога, публіциста, письменника, організатора української науки.