"БУДЬМО ГІДНИМИ СЛАВИ ГЕРОЇВ"

В усі часи український народ шанував своїх героїв, адже захист Вітчизни- справа свята, що вимагає від людей сміливості, честі та відваги, величезної самопожертви і самовіддачі.

З 2015 року День захисника України відзначається 14 жовтня у день Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва і є державним святом.

З метою національно-патріотичного виховання молоді Ізюмська центральна районна бібліотека провела для своїх читачів, учнівської молоді, історико - патріотичну годину «Будьмо гідними слави героїв!». Під час проведення цього заходу присутні вшанували пам'ять загиблих, які віддали своє життя за Вільну Україну від найдавніших часів до сьогодення.

Разом з бібліотекарями учні поринули в минуле України, ознайомилися з життям запорізького козацтва, згадали подвиги наших солдат в роки Другої Світової війни.

Сьогодення також випробовує українців на силу духу, доблесть та відвагу. Бібліотекарі розповіли старшокласникам про подвиг сучасників, героїв АТО – наших земляків.

Перед учнями виступив голова ради ветеранів МВС О.К. Кравченко, який закликав молодь любити своє місто, бути патріотами країни.

До свята була оформлена виставка-привітання «Славимо Захисників Вітчизни».