"ДЕНЬ, ЯКИЙ ЗМІНИВ ДОЛЮ УКРАЇНИ"

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, в який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років.

В Ізюмській центральній районній бібліотеці пройшла патріотична година «День, який змінив долю України», присвячена цій даті. На захід були запрошені учнівська молодь та ізюмська поетеса Тетяна Гребенюк.

Ведучі заходу розповіли про доленосні події, які сталися у листопаді 2013 року – лютому 2014 року на Майдані Незалежності у Києві. Учні також продивилися відеоматеріали про розвиток подій під час Революції Гідності.

Родзинкою заходу став емоційний виступ поетеси Т. Гребенюк, яка прочитала зворушливі та патріотичні поезії, написані під враженням подій того часу.

Директор бібліотеки В. Лисаченко побажала всім присутнім не втрачати людську гідність та вірити у незалежне та щасливе майбутнє нашої країни.