II етап Всеукраїнського конкурсу "Найкращий читач України - 2013"

21 березня 2013 року в Ізюмській центральній районній бібліотеці відбувся II етап Всеукраїнського конкурсу "Найкращий читач України - 2013", де було обрано кращих читачів, які отримали почесне право представляти Ізюмський район в III етапі конкурсу в м. Харкові.
Загалом у II етапі в нашому районі взяли участь 11 дітей-конкурсантів, учнів 6 і 7 класів, які перемогли в першому етапі конкурсу, що проходив у сільських бібліотеках.
Всі діти продемонстрували високий рівень підготовки і ґрунтовні літературні знання. Кожен учасник представив себе, згідно умов конкурсу розповів про книжкові захоплення та уподобання, проаналізував прочитані твори на воєнну тематику. Також вони демонстрували власні творчі доробки: відео презентації про свої села, вірші, ілюстрації та відповідали на запитання вікторини.
В виступах деяких конкурсантів була висвітлена краєзнавча тема, а саме 90-річчя утворення Ізюмського району. Діти розповідали про місцевих авторів та найулюбленіші книги про Ізюмщину.
Компетентне журі у складі: начальника відділу культури і туризму Ізюмської РДА Малютіної К.В., директора Ізюмської ЦРБ Лисаченко В.М., заступника головного редактора міськрайонної газети «Обрії Ізюмщини» Калюжного М.І, завідуючої центральною міською дитячою бібліотекою Завгородньої О.В., бібліотекаря райво Махової М.П., підвело підсумки проведеного конкурсу, за якими кращими читачами року стали: Ноженко Денис, читач Капитолівської сільської бібліотеки, учень 6 класу та Гюнашян Карина, читачка Бугаївської сільської бібліотеки, учениця 7 класу. Крім цього, журі відзначило дітей, які отримали перемогу в номінаціях: «Ерудит» - Басенко Ангеліна (с. Кам’янка), «Креативність» - Денисова Таїсія (с. Студенок), «Творча майстерність і артистизм» - Головенко Анастасія (с. Бугаївка).
Переможці та призери міського конкурсу отримали в подарунок комплекти книжок та солодощі.
Перед конкурсантами та гостями виступили місцеві поети, члени літературного об’єднання «Слово» Калюжний М., Гребенюк Т., Татарінов Ю. Вони привітали всіх присутніх з днем Поезії, який співпав з датою проведення конкурсу. Поети читали свої вірші, відзначили кращих учасників та подарували їм збірки своїх поезій.
Конкурс закінчився, але залишились приємні, гарні враження від спілкування та знайомства. Бажаємо всім учасникам конкурсу успіхів у навчанні та нових творчих досягнень, а переможцям – вдачі та перемоги в обласному етапі конкурсу.
Нехай книга стане гарним і добрим супутником нашим читачам на все життя!