Книжковий АRT в Довгеньківській сільській бібліотеці

Сучасна бібліотека пропонує своїм відвідувачам безліч традиційних та креативних послуг та новаторських ідеї для цікавого дозвілля. Коли навколишній світ стрімко міняється неможливо стояти на місці і не розвиватися разом з ним. Сучасний світ це світ інтернету та соціальних мереж в якому молодь проводить дуже багато часу, а тому в Довгеньківській сільській бібліотеці проведено креативну фотосесію для відвідувачів «Книжковий АRТ: нове життя старих книг». До бібліотеки приходили цілими родинами зробити фото, поспілкуватися та отримати чудовий настрій. Захід проходив протягом одного тижня, але популярність його не зникла, тому такі тижні будуть ініціюватися бібліотекою протягом літа. І до речі, під час фотосесії жодна книга не постраждала.